ברזילוקו
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 052-8751079
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
למה גם אתם חייבים הרכב לטיני בחתונה שלכם

אלכוהול לאירועים מהווה מילה עתירת באזז שכל זוג מכיר, אם בימים אלו הוא נערך ליום הגדול שלו. זוגות מוצאים את עצמם שוברים את הראש מבוקר עד לילה בשביל למזוג את כל המשקאות הנכונים. הם סוגרים דילים עם האולם, לחילופין לוקחים פיקוד על כל נושא האלכוהול לאירועים, מתרוצצים בין סיטונאי אחד לאחר, מחפשים מתכונים לקוקטיילים אישיים ברשת, ולא מתפשרים על אף בקבוק וודקה ואף צ'ייסר ערק שהאורחים ישתו. ואם נגיד לכם שיש דרך טובה לא פחות (ובינינו אף יותר) להרים את האווירה לשחקים באירוע שלכם? אז שתדעו, זה בדיוק מה שאנחנו אומרים. מוזיקה טובה תקפיץ את האירוע כולו כמה רמות מעלה, ויותר טוב מזה – היא לא גורמת להאנג אובר, אפשר לנהוג אחריה, בני כל הגילאים יכולים לצרוך אותה ויש לה 0 תופעות לוואי. כן כן. עד כדי כך פשוט.

הרכב מוזיקלי שמשתלב באירוע מקפיץ את האווירה בקלות, זאת אנו מגלים פעם אחת פעם, בכל אירוע אליו ברזיליקו מגיעה. עם כל הכבוד לאלכוהול לאירועים, ויש כבוד, מוזיקה יעילה הרבה הרבה יותר בהרמת רמת הפאן באירוע כולו, העלאת האנרגיות והתמלאות הרחבה. יש אימפקט פסיכולוגי כמעט בשילוב של להקה חיה, להבדיל מדיג'יי שמנגן מוזיקה קנויה. אנשים רואים את הזמרים והנגנים בשר ודם, על הבמה, נותנים את הנשמה ומעלים את האנרגיות, והדבר הכי אינטואיטיבי שיש הוא פשוט להצטרף אליהם, לרדת מהעקבים ופשוט לרקוד עד אור הבוקר.

מוזיקה לטינית בשילוב של אלכוהול לאירועים זה שילוב לא פחות מקסום, שאלו כל זוג שהזמין את ברזיליקו לאירוע, וכמובן כל אורח שהשתתף בחתונה בה ההרכב הופיע. האנרגיות סופר גבוהות, החושים קצת מתערבבים, יש אווירה של פאן טהור באוויר, ואיכשהו, מפה לשם, אף אחד לא יושב. כולם על הרחבה, רוקדים כאילו אין מחר ומשאירים את הדאגות מאחוריהם. יש משהו במקצב הלטיני שמשתלב כל כך יפה עם כל מסיבה, הוא סוחף, מרגש, אקזוטי ופשוט מכניס לאווירה בקלות. אם להיות לגמרי כנים, יש לא מעט זוגות מוכנים להודות שמדאיגה אותם המחשבה שמא לא יהיו מספיק אורחים שימלאו את הרחבה ובהתאם האווירה תהיה ירודה. זוגות שבוחרים חתונה קטנה, זוגות שחלק ניכר מהאורחים שלהם מבוגרים, זוגות שחלק ניכר מהאורחים שלהם פשוט לא זורמים, לא משנה מה הסיבות. עם כל הכבוד לאלכוהול ודרינקים, מוזיקה מקפיצה של הרכב שנמצא מול העיניים ידאג שכולם, ללא יוצא מן הכלל, ירצו לרדת מהעקבים ולכבוש את הרחבה במשך שעות מבלי לרדת ממנה. האנרגיות יעלו, מפלס השמחה יעלה, ולכם יווצר אירוע מטורף שלא תוכלו להפסיק לדבר עליו במשך שנים. ככה עושים את זה נכון.