ברזילוקו
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 052-8751079
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
הרכב ברזילאי

הרכב ברזילאי

הרכב ברזילאי למלא את האירוע באווירה מלהיבה!

ההרכב הברזילאי מציג טיול מוסיקלי בברזיל ובמדינות דרום אמריקה תוך יצירת אווירה אלגנטית, נעימה וסוחפת. 
עסוקים בתכנון אירוע? כבר בחרתם אולם/ גן אירועים, דיג'יי וצלם?! עכשיו הגיע הזמן לבחור את האטרקציה אשר תסחף אתכם ואת הקהל לחוויה טיפה שונה, בחירת האלמנט אשר יעשה את השוני בין האירוע שלכם לאירועים אחרים ויצבע את האירוע בגוונים וצלילים נעימים ומרגשים.

בחירת הרכב מוסיקלי או הרכב ברזילאי מקצועי מצריכה את תשומת הלב לפרטים "הקטנים" שעושים את ההבדל בין להקה מקצועית לעוד חלטורה מוכרת... מומלץ להתרשם מחוות דעת של לקוחות ולהיפגש עם ההרכב הברזילאי באירוע או במשרד ע"מ להרגיש את הכימיה והאנרגיה שההרכב הברזילאי משדר.

כפי שלא התפשרתם על איכות האוכל ועל שמלת הכלה, אנו ממליצים לא להתפשר על להקה או הרכב לטיני.

חשוב מאוד לבחור את ההרכב הברזילאי הטוב והאמין ביותר, כדי להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. הכי טובות. עקבו אחר ההרכב בפייסבוק ותוודאו שזהו אינו הרכב וירטואלי- כזה שמציג את עצמו כמקצועי ורציני אך בפועל אין הופעות, אין לקוחות ואין "תמורה בעד האגרה".

כעסק שקיים הרבה שנים ולו מאות ואלפי לקוחות אנו מתחייבים שתקבלו תמורה מלאה מבחינת השירות, האיכות והמחיר. לא רק בשלב המשא ומתן אלא גם לאחר סגירת החוזה והליווי לפני האירוע. תרשו לעצמכם להגיע כאורחים וליהנות מערב קסום שלא יחזור על עצמו.

כאשר עומדים לבחור להקה לאירוע מגלים כי יש מספר רב של להקות שמציעות את השירות שלהן. כל אחת מספרת לכם על הצלחה מרשימה ועל שירה נפלאה. ואתם צריכים לבחור. כיצד תדעו לבחור במה שטוב לכם מכולם? איך תדעו מיהי הלהקה המנצחת שאכן תהלום את האירוע שלכם ותהפוך אותו למוצלח ובלתי נשכח?

כיצד לבחור להקה לאירוע

 •  לשמוע את הקולות - חשוב להתרשם מראש ולשמוע את הנגנים של הלהקה. תוכלו לעשות זאת ע"י הגעה לאירוע או בצפייה בהרכב מנגן ושר בקליפים אשר נמצאים במשרד.
   
 • לשוחח עם לקוחות - חשוב לשוחח עם לקוחות שהזמינו את הלהקה בעבר, ולקבל מושג בדבר רמת שביעות הרצון שלהם ותפקוד הלהקה במהלך האירוע. כאשר תשמעו כי הלקוח היה מרוצה והלהקה שסיפקה את הסחורה - זה יכול לקדם אתכם במהלך איסוף המידע.
   
 • דינמיקה עם הקהל - מלבד היכולת לשיר, לנגן ולרקוד חשוב מאוד לוודא כי ללהקה יש יכולת מעולה לנהל תקשורת עם הקהל באירוע. וזה אומר שהם חיים את האירוע ונושמים את האורחים שלכם.
   
 • הנאה מהעבודה - מי שנהנה ומתרגש ממה שהוא עושה מעביר את התחושות לקהל ולסובבים אותו.
   
 • הרכב ששר ומנגן בצורה מתוכננת וקרה לא יעביר את התחושות הרצויות ולא ירגש את הקהל.
   
 • לשמוע את איש הקשר - חשוב לשמוע מה מציעה לכם הלהקה ומה כלול בשירות שלהם. שוחחו עם איש הקשר ושאלו את השאלות לגבי שעות השירות ויתר הפרטים החשובים שאתם צריכים לדעת, לפני שאתם מזמינים הרכב ברזילאי.

אנחנו בברזילוקו מתחייבים על הרמה הגבוהה בארץ. אנו לא מתפשרים על איכות ושירות ואצלנו עובדים האומנים המקצועיים והיקרים ביותר. לא נחסוך עליכם! אתם "כרטיס הביקור" שלנו.

בהרכב הברזילאי עובדים רק אנשים טובים שהם אומנים מוכשרים ביותר אשר חיים אירועים והינם חלק ממשפחת "ברזילוקו".