ברזילוקו
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 052-8751079
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בטוקדה ברזילאית

בטוקדה ברזילאית

בטוקדה ברזילאית, כנסו לשמחה, כנסו לקצב!

רוצים להרגיש את הקצב המטריף של הברזילאים אצלכם באירוע? חולמים שכולם ירקדו בקצב ללא הפסקה עם להקה מקפיצה ממש כמו בקרנבל של ריו דה ג'ניירו? בטוקדה ברזילאית אצלכם באירוע ונראה אתכם מצליחים לשבת. מוזיקה ברזילאית זו אומנות ומתאימה למי שקצב זורם בדמם והקרנבל פועם בליבם.

מתופפי הבטוקדה של הלהקה הברזילאית הופיעו על במות ברחבי העולם, פרסומות ותוכניות טלביזיה שונות, המתופפים הכניסו קצב לעשרות אירועי קד"מ וליוו מאות אירועים עסקיים של החברות המובילות במשק הישראלי (הוט, יס, פלאפון, סלקום, נייקי, תנובה, קורונה, שטראוס, פוקס, אל על, ארקיע, שופרסל, אינטל, DHL, UPS, TNT, LG, CTV, Toys r Us, AIG ועוד ועוד).  מתופפי הבטוקדה הברזילאית הינם אומנים צעירים, אנרגטיים ומקצועיים שירעידו את האולם עם הקצב הברזילאי ויסחפו את הקהל למסיבה צבעונית וקופצנית. 

בטוקדה הינה פוליסת ביטוח

הבטוקדה הברזילאית הינה "פוליסת ביטוח" לרחבת ריקודים מלאה ולאנרגיה שתקים גם את הדודה והדוד מהכיסאות. הרי זו המטרה, לא?! הרכב מוסיקלי לאירועים העונה לשם בטוקדה יעשה את ההבדל בין אירוע "רגיל" וסטנדרטי לבין מסיבה שבה שולטים הטירוף, הריקודים והחיוכים. 

עולם הקצב הברזילאי הוא מורכב. לא כל מתופף יודע את רזי הסמבה ולא כל ברזילאי הוא מתופף. בלהקה לאירועים שלנו יש רף גבוה. גבוה מאוד. אנו מתרכזים ביכולת טכנית לצד ויזואליות מרשימה, אנרגיה ברחבת הריקודים לצד תקשורת עם הקהל. ככה זה שעל הבטוקדה מנצח מתופף ברזילאי אשר הופיע במשך 11 שנים עם להקת מיומנה והסתובב על במות מרכזיות ברחבי העולם. 

אבל לפני ואחרי הכל, אנו משפחה קטנה שמחוברת היטב והאיכות האנושית של האומנים הברזילאים הינה במקום הראשון. במופע הבטוקדה אנו מקפידים על אותנטיות הקצב הברזילאי אך במקביל עושים את ההתאמות לקהל הישראלי (בהופעות בארץ). 

בטוקדה ברזילאית זה אנחנו, ניסיון רב שמלווה בהתלהבות ובמחויבות להצלחת האירוע. יחד עם קצב תופים שאין לו מתחרים, זריקת אנרגיה חיובית ומפתיעה לאירוע שלכם וכל שנותר הוא לרקוד. הרבה יותר ממה שחשבתם שאתם מסוגלים...