ברזילוקו
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 052-8751079
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
להקה קובנית

להקה קובנית

אם אתם מחפשים להקה מיוחדת וייחודית, קחו להקה קובנית. הלהקה הלטינית תיצבע את האירוע בגוונים אחרים והשירים המרגשים יביאו הרמוניה של חן וקסם.

אם אתם מחפשים להקה לקבלת הפנים או הרכב מוסיקלי לשלב הראשוני של האירוע זהו סימן שאתם מבינים את החשיבות של קבלת הפנים באירועים. אתם רוצים אירוע מושקע בו תרגישו את ההבדל בין הרכב מוסיקלי המנגן ושר מוסיקה חייה לבין מוסיקה המתנגנת ע"י הדיג'יי. 

הלהקה הקובנית של איטלו גונזלס מופיעה בהרכב של שלושה או ארבעה אומנים מוכשרים: זמר לטיני המנגן על כלי הקשה מדרום אמריקה המלווה ע"י קלידן (+קולות), נגן סקסופון (+קולות) ונגן פריקשיין. רפרטואר הלהקה הינו רחב ומבוסס על הקלאסיקות הגדולות ומוכרות של דרום אמריקה לצד גרסאות כיסוי "קאברים" ללהיטים עכשווים ורגאטון. ישנם שירים קצביים ואהובים אשר עברו טרנספורמציה לביצוע מלטף ורך כמו שרק להקה קובנית מקצועית יודעת לעשות.
לאומני הלהקה ישנו ניסיון רב באירועים וחתונות ואף הופיעו על במות מרכזיות בארץ ובחו"ל. 

להקה קובנית תביא עמה סטייל אחר, מיימד אחר, צלילים אחרים

ישנם הרבה הרכבים מוזיקליים לאירועים וחתונות, בד"כ ההרכבים דומים או מזכירים אחד את השני ולעיתים רבות מנגנים ושרים את אותו הרפרטואר.

היי רגע, מה זו מוסיקה לטינית? האם זו מוסיקה רכה ומלטפת או מוסיקה מקפיצה לריקודים? אבל הקהל שלנו הוא ישראלי... האם זה מתאים, הרי האירוע הוא בארץ ישראל ולא בקובה או ברזיל...?!

נשמח לפגוש אתכם, להכיר אתכם, לענות על כל השאלות ולהראות לכם מה היא בדיוק להקה קובנית, מה מיוחד בה, ומה מיוחד בנו. נשב איתכם ויחד נחליט איך נצבע את האירוע שלכם בצבעים מרגשים ואלגנטיים.

המוזיקה הלטינית היא מיוחדת וסוחפת, ואנחנו מאמינים שלכל אירוע יש קסם ואופי משלו. הלב של כל אירוע הוא המוזיקה. המוזיקה יוצרת את האווירה ומכניסה אנרגיה חיובית, שמחה ואהבה. בכדי שהאירוע שלכם יהיה מיוחד במינו, אתם זקוקים ללהקה לאירועים מעולה, ולמוזיקה מיוחדת במינה. אי אפשר להסתפק בלהקה סבירה ובמוזיקה צפויה ו"מקובלת", ולצפות שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ובלתי נשכח.

בחירה בלהקה הקובנית שלנו היא "פוליסת ביטוח" לאירוע מרגש וייחודי.  אנחנו בטוחים שתהיו מרוצים מהמחיר, מהשירות, מהווליום הנכון וכמובן מהמוסיקה, כי בסופו של דבר, אתם החשובים פה. האירוע שלכם הוא אירוע של פעם בחיים, הזדמנות שלא תחזור אז כדאי שהוא יהיה בדיוק כמו שחלמתם...

אולי אפילו קצת יותר טוב מהחלום...